Pre jednotlivcov

Pre jednotlivcov

Pre kolektívy

Pre kolektívy

Pre školy v prírode

Pre školy v prírode

O nás

GO Kľačno predstavuje rekreačné zariadenie vsadené do čarokrásnej prírody Malej Fatry, v centre obce Kľačno. Nachádza sa neďaleko prameňa rieky Nitry, na úpätí jednej z najkrajších slovenských turistických oblastí a lyžiarskeho strediska Fačkovské sedlo. Zároveň iba 20 kilometrov od európskeho historického skvostu – Bojnického zámku.

Svoju históriu začalo zariadenie písať v roku 1990 ako Škola v prírode Kľačno a po postupnej renovácií dnes poskytuje ubytovacie, športové, rekreačné aj vzdelávacie priestory pre firmy, školy, združenia, športové kluby, záujmové kolektívy ale aj jednotlivcov.

GO Kľačno v súčasnosti predstavuje rozsiahly areál s ubytovacími kapacitami pre 183 hostí. Súčasťou areálu je vlastné  futbalové ihrisko, záhradné altánky, ohniská, priestranná telocvičňa, sauna aj posilňovňa. Našim hosťom sú zároveň k dispozícií spoločenské klubovne alebo školiace miestnosti.

V rámci poskytovania komplexného balíka služieb disponujeme vlastnou kuchyňou s priestrannou jedálňou vhodnou na celodenné stravovanie,  s možnosťou prenájmu na oslavy a špeciálne príležitosti.

Naše zariadenie je situované priamo v horskej oblasti s možnosťami turistického vyžitia a využitia lyžiarskeho vleku. Vďaka dobrej dostupnosti  autom, či autobusom,  len 17 kilometrov od okresného mesta Prievidza, je ideálnym cieľom pre aktívnu dovolenku, športové sústredenia, víkendové výlety, či ozdravné pobyty.

Výnimočne dobrá poloha, možnosti športového vyžitia a prijateľné ceny robia z rekreačného zariadenia GO Kľačno favorita v kolektívnom aj individuálnom ubytovaní na Slovensku.

Navštívte nás. Okrem krásnej prírody, dobrej kuchyne vás čakajú aj nezabudnuteľné zážitky.

Ďalej do fotogalérie